Czy jest szansa, że zajdę jeszcze w kolejną ciążę?
Dzień dobry, Staramy się z partnerem od 5 miesięcy o dziecko, mam już córkę 9 lat z poprzedniego związku. Mam 33 lata. Partnera wyniki są w normie. Ja choruje na Hashimoto więc endokrynolog zlecił mi badania hormonalne. Ginekologicznie USG w normie wszystko jest dobrze. Żaden lekarz nigdy nie wspomniał po obrazie USG, że rezerwa moich jajników jest tak niska

KOBIETA, 34 LAT 7 miesięcy temu
Redakcja abcZdrowie
98 poziom zaufania
Witam serdecznie,
na zapłodnienie wpływa wiele czynników i czasem potrzeba czasu, aby kobieta zaszła w ciążę. Jeśli dotychczasowe badania nie wykazywały żadnych nieprawidłowości, to proszę kontynuować starania.
Dodatkową diagnostykę w kierunku niepłodności wykonuje się po roku bezskutecznych starań. Póki co proszę wykonać badania hormonalne zlecone przez endokrynologa. One również mają znaczenie.
Odpowiedzi specjalistów na podobne pytania umieszczamy pod linkami:
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/starania-o-ciaze-od-5-miesiecy,
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/bezskuteczne-starania-o-dziecko-od-pieciu-miesiecy,
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/bezskuteczne-starania-o-dziecko-z-narzeczona-od-kilku-miesiecy.