Drganie oka, pieczenie pleców a obecność antygneu HLA B27

Witam, mam chory kręgosłup piersiowy i szyjny , mam dodatni antygen HLA B27 (reumatolog nie stwierdził choroby reumatycznej).Odczuwam dziwna dolegliwość-takie ciepłe,piekące,palące uczucie na ciele głównie na plecach, w klatce,nogach i rękach, czuje tez drganie lewego oka, czy takie dolegliwości daje kręgosłup?

Aleksander Ropielewski

Bardzo możliwe, żę dolegliwości jakie Pan odczuwa są spowodowane schorzeniem kręgosłupa, jednak nie musi tak być. Mam za mało informacji i brak możliwości przeprowadzenia badania, aby stwierdzić to jednoznacznie.