Erosio glandularis, Sine laesionibus, Fragmenta epithelii plani et endocervicis

Proszę o interpretacje wyniku badania histopatologicznego Rozpoznanie histopatologiczne: Wycinki z szyjki macicy:Erosio glandularis Sine laesionibus Fragmenta epithelii plani et endocervicis Wyskrobiny :kanał: Mucu.fragmenta parva epithelii plani Jama:Fragmenta parva epithelii plani, endocervicis et endometria

Szczegółowo słowo posłowie przetłumaczy lekarz kierujący na badanie , gdyż moje tłumaczenie z łaciny na polskie wyrazy oznaczające części anatomiczne , których i tak Pani nie zna - nic Pani nie da - potrzebna rozmowa. W opisie nic nie mówi się o podejrzeniu czy rozpoznaniu nowotworu. z,ż