Excisio radicalis exxaminatiomateriae totae

Witam, proszę o przetłumaczenie zwrotu adenoma tabulare minimum intestini crassi cum dysplasia epithelli minoris gradus. excisio radicalis exxaminatiomateriae totae - i frag.,in serie Dodam iż jestem po wycięciu polipa z jelita grubego. Zgóry bardzo dziąkuje za odpowiedź.

Podejrzewam , że opis przepisany jest błędnie! TUBULARE a nie tabulare! Wynik opisuje obecność niedużego gruczolaka (zmiana łagodna) wyciętego w calości. Proszę na spokojnie udać sie do lekarza , który zlecił/wykonał zabieg , zż