Ile czasu trzeba odczekać po dwutygudniowej kuracji Spamilanem 3x 5mg, aby móc napić się w weekend alkoholu?

Ile czasu trzeba odczekać po dwutygudniowej kuracji Spamilanem 3x 5mg, aby móc napić się w weekend alkoholu. Skończyłem brać lek w środe, czy w sobotę mogę sobie pozwolić na jedno, dwa piwa? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Paweł Szadkowski

Po 3 dniach u osób z wydolną wątrobą lek powinnien już się wydalić z organizmu i nie powodować istotnych interakcji z alkoholem. Proszę jednak zachować ostrożność i nie nadużywać alkoholu.