Jak się przygotować do usunięcia kaszaków z głowy?

Mam skierowanie do chirurga w celu usunięcia kaszakow na głowie. Jak mam się przygotować na ten zabieg czy lekarz będzie golil włosy Czy ja mam przyjść z obcietymi jak to wygląda SAM zabieg jak wygląda? ??

Wszystko zależy od wielkości kaszaków i zwyczajów(umiejętności) chirurga! Proponuję porozumieć się tel. z przyszłym operatorem w celu omówienia tych szczegółów!!! zż