Kichanie i katar po usunięciu wodniaka

Witam, tydzień temu miałem usuwanego wodniaka na bloku, potem w nocy miałem gorączke, tydzien z antybiotykiem. Gorączka minęła na drugi dzień, musze brać również Diclac 50 - lek z NLPZ. Przez cały ten tydzień kilka razy dziennie kichałem - dziwne bo wczesniej zdażało sie kichnąć raz na miesiąc lub raz na kilka dni w czasie przeziębienia. Cały tydzien mam katar - raz wydaje mi sie ze wydzielina jest zółta a raz bezbarwna ... Chcę zrobić badania czy czegoś nie złapałem w szpitalu. Gdzie i jakie?

Pana objawy sugerują infekcję wywołaną przez wirusy. Nie robi się badań w tym kierunku. Jeśli objawy nie będą słabnąć w ciągu najblizszych dni proponuje wizytę u lekarza rodzinnego.