Krwawienie i plamienie przy krążku NuvaRing

Witam,mam 19.Nie stosowalam nigdy antykoncepcji hormonalnej. miesiac temu lekarz przepisal mi krazek Nuvaring.W dni pojawienia sie miesiaczki zaaplikowalam go i postepowalam zgodnie z zaleceniami.miesiaczka pojawila sie mniej obfitymi krwawieniami,trwała 5dni.Jednakze po 2dniach spokoju pojawilo sie brazowe plamienie,nastepnie znów krew. w ostatnim tygodniu dosc krwawilam.pojawiały się bóle podbrzusza,czułam się zmęczona zimne ręce aż po łokcie.Wyjełam go,jednak od 2 dni nadal krwawię.Pomocy

Piotr Pilarski

Sugeruje udanie się na pogotowie do szpitala z oddziałem ginekologicznym.

Pozdrawiam.