Leczenie po rumieniu bez śladu ukąszenia

Dzień dobry. W grudniu miałam duży rumień na podudziu bez śladu ukąszenia.Learz zalecił badania które właśnie odebrałam i nam problemy z interpretacją . Badania były wykonywane metodą ELFA /Vidas/ IgM 0,44+ IgG3,44+ Jak bardzo przekroczone są wyniki i jak długgo może potrwać leczenie Dziękuję za odpowiedż Pozdrawiam Koziejowska
Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani norm podanych przez laboratorium, co wyklucza możliwość interpretacji. Jeśli jednak wyniki są dodatnie, przede wszystkim wskazane jest wykonanie testu potwierdzenia western blot. Od wyniku będzie natomiast zależeć dalsze postępowanie.