Lęk przed HIV po kontakcie z prostytutką

Proszę o pomoc ! Dwa miesiące temu uprawiałem sex z prostytutką oczywiście w zabezpieczeniu, na drugi dzień czułem jak mnie bierze grypa czyli gorączka łamanie w kościach i było mi strasznie zimno i oczywiście od razu strach przed hivem gdyż podobno takie są objawy :/ Udałem się do lekarza dostałem antybiotyk który pomógł po 4 dniach brania i w sumie z miesiąc czułem się dobrze a są takie dni co bolą mnie kolana, głowa i drżą mi ręce i już mija drugi miesiąc i czasem mam takie objawy. POMOCY !

Ryzyko zakażenia małe. Niestety pozostaje niepewność, strach. 2 miesiące od ryzykownej sytuacji wystarczy , że wykonany test anty HIV był w 90 % wiarygodny. Test taki należny powtórzyć po 12 tygodniach. Testy wykonuje każde większe laboratorium - odpłatnie. Bezpłatnie taki test można wykonać a Punktach Konsultacyjno Diagnostycznych - http://www.aids.gov.pl/pkd/.pozdr. W razie pytań proszę pisać na e-mail.