Mały biust u 18-latki

Witam, mam 18 lat mój problem polega na małych piersiach. Większość moich rówieśniczek ma już duzy i wykształcony biust. Mam kompleksy z tego powodu, obawiam się, ze przez to nie spodobam się żadnemu chłopakowi. Mój rozmiar to 75A, przyczyną może być fakt iż mam niedowagę. Moja mama i babcia mają duże biusty, zatem czy mogę liczyć na to, ze piersi mi jeszcze urosną? Do którego roku życia się rozwijają?

Proszę się nie martwić - rozmiar biustu w dużym stopniu zależy od całkowitego poziomu tkanki tłuszczowej w organizmie i dlatego piersi mogą urosnąć lub zmaleć w dowolnym wieku. Predyspozycje fizyczne oczywiście mają tu duże znaczenie, gdyż przy nieproporcjonalnej budowie piersi do reszty ciała przy wzroście poziomu tkanki tłuszczowej piersi urosną, ale brzuch i uda również, więc dysproporcja pozostanie. Jeżeli jednak zarówno Pani mama jak i babcia mają duże piersi to jest duże prawdopodobieństwo tego, że jeżeli przybierze Pani kilka kilogramów to właśnie biust będzie jednym z pierwszych miejsc gdzie będzie to zauważalne. Można także próbować zastymulować wzrost piersi przez odpowiednią dietę, jednak nie ma tutaj utartych standardów. Polecam włączenie do diety nasion soi, gdyż u wielu kobiet pomagają one osiągnąć wymarzone, kobiece kształty. Życzę powodzenia.