Nawracające zapalenie oskrzeli i kaszel

Witam, od października cierpię na nawracające zapalenie oskrzeli i ból gardła. Brałam m.in. summamed, unidox. Do tego jeszcze pulmicort. Robiłam badania krwi na mycoplazme pneumonię. Wynik wyszedł pozytywnie. Jednak leczenie nie daje rezultatu...na jakie inne choroby powinnam zrobić badania...Już nie mam siły. Ostatnio do tego doszły mdłości, ból żołądka, zdarzyły się wymioty, zawroty głowy i kompletne osłabienie...Proszę o rady.

Aleksander Ropielewski

Objawy nie są charakterystyczne i bez przeprowadzenia badania trudno jest mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi odnośnie ich przyczyny. Na pewno wymaga Pani konsultacji z lekarzem.