Obecność guza na przedramieniu a rumień

Miesiąc temu obudziłem się z małym guzem na lewym przedramieniu. Był bezbolesny i wogóle jakby bez czucia. Przyjrzałem się nawet pod lupą i nie znalazłem żadnego śladu ugryzienia. Po tygodniu guzek zamienił się w rumień, który powoli rozprzestrzenia się po całym przedramieniu. Odczuwam tylko lekkie swędzenie. Co to może być.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję udać się do dermatologa, który oceni zmianę, zleci ewentualnie badania dodatkowe.
Pozdrawiam