Opuchlizna kostek po założeniu wkładki Mirena

PONAD ROK TEMU TJ W PAZ 2015 ZAŁOZYŁAM WKŁADKE MIRENE PO MIESIACU OD ZAŁOZENIA PUCHŁY MI NOGI A DOKŁ KOSTKI LEK RODZ STWIERDZIŁ ZE TO MIAZDZYCA KON DOLNYCH BRAŁAM LEKI DIOHESPAN PRZEZ OKRAGŁY ROK KRWAWIŁAM Z MACICY GIN TWIERDZIŁ ZE WSZYSTKO OK ALE ZDECYDOW SIE WYJAC JA 12STYCZ 2017 NA DRUGI DZIEN KRWAWIE MOCNO A ZAKRZEPAMI W PRZERWACH CO 2 GODZ TAL JAK BY SIE COS URYWAŁ

Lek. Tomasz Budlewski

Show koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś powiedzieć