Opuchnięte wargi sromowe i uczucie ciała obcego w pochwie

Mam taki malutki problem. od pewnego czasu moje wargi sromowe są opuchnięte przy oddawaniu moczu czuję jak coś mi go blokuje w pochwie i strasznie boli. na dodatek dostałam dziś miesiączkę i boli cały czas. co do warg to jeszcze są takie czerwone. czytałam o infekcjach itp. i doszłam do grzybicę narzędzia rodnego. ale nic nie doczytałam, że COŚ jest w pochwie. czuję ciało obce. może mi ktoś odpowiedzieć co to może być? i jak mam z tym walczyć, cokolwiek. i dodam że próbowałam to wyjąć. GŁUPIA JA

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją dróg rodnych. Jeśli doszło do aplikacji ciała obcego wgłąb pochwy to należy je jak najszybciej usunąć. W tym celu należy niezwłocznie udać się na wizytę do specjalisty ginekologa lub najbliższej izby przyjęć.