Plamienia, lepka wydzielina z pochwy i pieczenie miejsc intymnych

Ostatnią miesiączkę miałam 05.05 i trwała do około 09.03 potem był jeden dzień spokój i zaczęłam plamić w nocy z 11 na 12 a dzisiaj (13.03) zobaczyłam u siebie na wkładce brązowy śluź lepki, trochę ciągnący się może. Co to może być? Dodam że z chłopakiem przerwałam stosunek po krótkim czasie bo zaczęły mnie bardzo boleć miejsca intymne. lekkie kłucie swędzenie pieczenie aż nie dało się wytrzymać, jakbym miała coś mocno podrażnione

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy, w połączeniu z plamieniem/krwawieniem najpewniej są wynikiem podrażnienia lub infekcji. Gdyby takie objawy się powtarzały sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który wdroży właściwe leczenie.