Po jakim czasie od radioterapii można poddać się zabiegowi depilacji laserowej?

Jestem prawie 3 lata po radioterapii łagodnego guza mózgu. Chciałabym poddać się depilacji laserowej. Jedni kosmetolodzy mówią, że powinnam odczekać pół roku, a inni, że nawet 5 lat. Oczywiście moje zdrowie jest priorytetowe i chciałabym uniknąć dalszego leczenia. Jaki jest optymalny czas oczekiwania na możliwość przeprowadzenia zabiegu depilacji laserowej?

Dzień dobry,

w tej kwestii warto byłoby poradzić się swojego lekarza prowadzącego i poprosić ewentualnie o zgodę na wykonanie zabiegów a następnie przekazać ją do kosmetologa. Być może w takim przypadku kosmetolog podejmie się wykonania zabiegów. Proszę również rozważyć czy warto ryzykować zdrowiem. Nigdy nie wiadomo czy i w jakim stopniu zabiegi laserowe przyczynią się do nawrotu choroby.

Pozdrawiam

Dzień dobry, możliwość wykonania zabiegu powinna Pani skonsultować ze swoim lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.