Polypi mucosi parvi A w badaniu histopatologicznym

Witam,bardzo chciałabym prosić i interpretację wyniku badania histopatologicznego mojej bratowej, Polypi mucosi parvi A ( M 76800), Endometritis purulenta cum necrosi. Sigma secretionis B (M 40400). A,B- średnioobfite. Wyskrobiny: kanał szyjki macicy +jama macicy. Metrorrhagia. Bratowa ma 40 lat i jedno dziecko ( 13lat). Z gory dziękuję za odpowiedz.

Witam , szczegółowo na pytanie odpowie lekarz wykonujący zabieg , w mojej opinii choroba nie ma charakteru złośliwego ale mam zbyt mało danych o pacjentce i Jej chorobie aby odpowiedzieć autorytatywnie - proszę wiec nie traktować mojej odpowiedzi wiążąco i KONIECZNIE UDAĆ SIĘ DO LEKARZA PROWADZĄCEGO !!! Pozdrawiam , zż