Powrót do ćwiczeń fizycznych po mononukleozie

Witam, Mam pytanie, obecie zakonczylem brac antybiotyk na angine (jednak prawdziwa choroba byla mononukleoza). Lezalem 2 tyg, obecnie jest dobrze, zadnych objawow. Teraz musze tylko odpoczywac, jednak lubie cwiczyc i ciezko jest mi wytrzymac bez tego. Bardzo mnie ciekawi jakie cwiczenia moge wykonywac.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy ostrożnie wdrażać aktywność fizyczną. Może Pan wykonywać ćwiczenia nie obciążające nadmiernie organizmu. W razie wątpliwości proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym.