Preparaty na wszy łonowe

Witam. Okazało się, że mam wszy łonowe. Utrzymuję wysoką higienę, dlatego zdziwiłem się z ich obecności. Natychmiast zgoliłem włosy z miejsc intymnych i pachwin. Pomogło na około 2 tygodnie po czym pojawiły się znowu, ale na nogach - tych raczej nie zgolę, bo jestem mężczyzną. Czy preparat jest ostatnim wyjściem? Jak działa?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego lub lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.