Problem z napadowym nadciśnieniem u 26-letniej kobiety
Witam Mam 26 lat i od roku z przerwami mam problem z napadowym nadciśnieniem największe było 160/100 puls 120, napadom towarzyszy zasłabnięcie, uczucie omdlewania, drętwienie rąk i nóg, nudności, paniczny lęk. Biorę Bibloc i Amlopin napady się nie pojawiają ale zasłabnięcia są nadal. Wykonane badania to, morfologia, ob, lipidogram, ast,alt, kreatynina, mocznik, czynniki krzepliwości, elektrolity,ferrytyna,usg tarczycy(zapalenie) tsh(1,900),uss tarczycy,serca jamy brzusznej, holter.Diagnozy brak

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Jeżeli wyniki badań są prawidłowe i nie znaleziono przyczyny kardiologicznej Pani dolegliwości, to warto rozważyć podłoże emocjonalne i nadmierną reakcję na stres jako powód dolegliwości.