Przewożenie leku Valdoxan

Witam, wybieram sie w przyszłym tygodniu do Izraela, a nie mogę znaleźć nigdzie infrmacji o tym czy mogę normalnie podróżować i przewozić ze sobą lek Valdoxan. Jest to podróz wcześniej nie zaplanowana i nie miałam czasu się zoorientować czy będę z tym miała jakieś kłopoty. Jeżeli jednak nie będę mogła wwieźć tego leku to czy przerwanie jego przyjmowania przez 3 dni zdecydoanie obnizy jego skuteczność? Będę wdzięczna za szybką odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza prowadzącego leczenie celem wystawienia odpowiedniego zaświadczenia lub określenia najbardziej odpowiedniego postępowania.