Silne i długotrwałe skurcze obu ud

Dzień dobry od kilku dni mam silne i długotrwałe skurcze obu ud. Skurcze ustają po intensywnym rozmasowaniu ale powracają natychmiastowo przy próbie wyjścia z mieszkania po schodach. Nie wiem do kogo się zgłosić skurcze są tak silne że uniemożliwiają chodzenie. (20lat)

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.