Skutki uboczne po IPP przy helicobacter pylori

Witam mam helicobacter pylori.mam pytanie odnośnie lekarstw.wiem że muszę wziąć antybiotyki ale jestem chuda i zle znosze jeden a co dopiero 2.moj lekarz zalecił do tego ipp a ja mam skutki uboczne po tym lekarstwie.czy istnieje inne lekarswo?boję się o moje zdrowie i życie,przecież jest napisane że gdy pojawią sie skutki uboczne proszą o natychmiastowe odstawienie i skontaktowanie się z lekarzem.proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udac się do lekarza gastroenterologa. Bez zebrania dokładnego wywiadu, poznanie niepożądanych objawów jakie u Pani występują ciężko jest coś więcej radzic.