Stosunek oralny bez zabezpieczenia w prostytutką i pieczenie w żołędzi

10 dni temu odbyłem stosunek oralny bez zabezpieczenia z prostytutka. Następnego dnia miałem uczucie jakby pieczenie w żołędzi. Stan ten utrzymuje się do dziś. Po 7 dniach zgłosiłem się do dermatologa. Powiedział że za wcześnie na badania,ale na wszelki wypadek prEpisal doxycykline i maac na penisa przeciwgzrybicza. Innych objawów nie zauważyłem. Chciałbym wiedzieć jak duże jest ryzyko że czymś jestem zarażony i czy w tej chwili mogę zarażać inne osoby przez np dotyk,przytulenie ,pocałunekProszępomoc

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się ponownie do lekarza dermatologa lub chorób zakaźnych - konieczne jest wykonanie odpowiednich badań diagnostycznych. co do przytulania, dotyku to nie ma ryzyka.