Swędzenie pomiędzy kolanami a stopami

Witam. Od dłuższego czasu mecze się z problemem swedzenia nóg pomiędzy kolanami a stopami. Swędzenie raz trwa trwa kilka dni,a później może nie występować przez dłuższy czas. I tak już od.dłuższego czasu. Swedzi tak,że aż drapie się do krwi. Najgorzej jest wieczorami.... żadne balsamy do ciała nie pomagają :-(

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem reakcji alergicznej na stosowane kosmetyki lub być skutkiem zażywania zbyt gorących kąpieli. Sugeruje wizytę u dermatologa.