Swędzenie skóry całego ciała

Witam,Od dwóch dni bardzo swędzi mnie skóra dosłownie całego ciała. Nie ma minuty żebym się nie drapał. Czy to może być świerzb? Jak rozpoznać go w początkowym stadium? Co to innego może być? Dziękuję za pomoc!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie wątroby. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza.