Trądzik posterydowy i wrażliwa skóra twarzy

witam zwracam sie z pytaniem do dermatologa.Mialem tradzik posyerydowy lecze sie od tego czsu moja skóra jest bardzo wrażliwa po goleniu mam jakies plamy czerwone stosuje rózne masci i kremy nawilżające niewiem juz co mam robic pomoże mi ktoś ?

A jak Pan pielęgnuje skórę na co dzień, czy wykonywane są jakieś zabiegi lecznicze? Prosze odpowiedzieć wtedy będzie można coś doradzić. A najlepiej jest udać się do dermatologa i pokazać mu swoją skórę i lekarz dobierze odpowiednie leczenie skóry.

Witam serdecznie,
w przypadku dużej wrażliwości skóry polecam dermokosmetyki dla mężczyzn Avene Men żel lub pianka do golenia oraz Avene Men lekki balsam po goleniu. Mam nadzieję, że pomoże.

Pozdrawiam,
ES