Vessel Due F i wysypka

Że względuprzewlekłą niewydolność żył lekarz przepisał vessel due f, który miałam stosować przez 10 dni 2x2 tabl. potem 2x2 tabl. Ze względu na skutki uboczne - silne zawroty głowy 4 tabl /dzień stosowałam przez 6 dni, następnie przez 9 dni po 1 tabl. Obecnie musiałam odstawic lek ponieważ pojawiła się wysypka. Moje pytanie to czy tylko w sumie 15 dniowa kuracja vessel due f zamiast30-40 dni będzie skuteczna , czy trzeba zmienić na inny lek?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam udanie sie do lekarza celem konsultacji i ewentualnie zmianie terapii na inna. Pozdrawiam