Wiarygodność badania na HIV u osoby po autoprzeszczepie szpiku

Witam czy u osoby po autoprzeszczepie szpiku badania badania na hiv wykonane 12 tygodni od ryzykownej sytuacji wynik ujemny mozna uznac za wiarygodne gdyz od jakis 3 miesiecy mam bule glowy i szumy biegunka koloru zultego raz dziennie temp do37 st boli brzuch i jest wzdente wzw metoda pcr ujemny

Piotr Pilarski

Kiedy był to przeszepienie? Jeśli powyżej pół roku to nie ma to znaczenia dla wiarygodności testu.

Pozdrawiam.