Widoczna i pogrubiona żyła w ręce

Moja dziewczyna w prawej ręce od pachy po samą dłoń ma wifoczną pogrubioną żyłę. Czy są jakieś leki na to?

Witam. Jeśli pogrubieniu żyły nie towarzyszy upośledzenie jej funkcji (zastój krwi, objawy zakrzepicy) nie ma potrzeby stosowania odpowiedniego leczenia. Sugeruję wizytę u lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie.