Wynik badania histopatologicznego po leczeniu wrzodów dwunastnicy a konieczność operacji

od roku leczę się na wrzody dwunastnicy stan ten się cały czas utrzymuje pylori teraz zniszczyłam 3 antbiotykami wtnik hist. w błonie śluzowej12 naciek z komórek jednojądrowych z ogniskiem limfoplazji wyborczyny ogniskowo spłaszczeniekosmyków czy muszę iść na operację z góry dziękuję

Roczne leczenie to dość krótki okres. O konieczności zabiegu zdecydować musi leczący gastrolog w oparciu o wyniki kontrolnych gastroskopii obrazujących postępy w leczeniu lub ich brak, przestrzegania wskazań leczenia. A czy rzuciła Pani palenie?