Wynik badania histopatologicznego po wycięciu torbieli z piersi

Witam Mam 21 lat, w torbieli którą miałam w piersi od kilku lat (regularnie ją sprawdzałam) w tym roku wykryto podejrzaną zmianę, więc jak najszybciej torbiel wycięto i dostałam wyniki badania histopatologicznego: Papillomatosis intracystica et laesio fibrosocystica mammae. Czy jest to zmiana złośliwa? I co mam z tym zrobić dalej? Tak jak do tej pory regularnie badać, czy jakoś leczyć? Z góry dziękuję za odpowiedź

Zmiany stwierdzone po zabiegu sa lagodne - nie wymagaja leczenia skojarzonego onkologicznego. Wskazane za to sa regularne kontrole (badanie lekarskie, USG)