Zaniżone bazocyty w morfologii krwi

Dzień dobry! Powinnam się udać do lekarza z następującymi wynikami morfologii? Wszystkie parametry krwinek białych i czerwonych są w normie, zaniżone bazocyty - 0,1 (wart. ref. 0,1-1,2). Płytki krwi 226 (140-370), MPV 12,5 (8-12), płytkokryt 0,28 (0,16-0,38), PDW 16,8 (9,8-16,2), wskaźnik dużych płytek 45,2 (19,1-47,0). Proszę bardzo o odpowiedź, ponieważ u mnie do lekarza nie łatwo się dostać, a i muszę wziąć wolne z pracy i nie wiem, czy to konieczne. Mam 23 lata, nie choruję. Dziękuję!

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Wynik nie budzi niepokoju. Można wykonać badanie kontrolne za kilka miesięcy.