Zdrada żony i i uczucie zazdrości

Jestem w związku 24lata i od dwóch miesięcy wydaje mi się ze żona mnie zdradza kontrolowalem komórkę ale zablokowała. Przez godzinę jestem zazdrosny a później tłumaczę sobie że nie miałem racji biję się z myślami co mam robić

Warto porozmawiać z żoną. Powiedzieć o swoich obawach, emocjach, potrzebach i oczekiwaniach, otworzyć się na dialog i współpracę. To powinie być początek. Zależnie od tego, będzie można podejmować dalsze kroki (np. psychoterapia indywidualna lub małżeńska itp).

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza