31. dzień cyklu i brak miesiączki po II inseminacji i przyjęciu Duphaston

Jestem po II inseminacji, lekarz kazł brac mi duphaston 2 x1 tabletkę codziennie do momentu wystąienia miesiączki, miesiączki nadal nie mam dzisiaj jest 31 dzien cyklu cykle mam 26-28 dniowe, czy czekac na miesiączkę? Czy duphaston nie spowoduje zatrzymania miesiączki?

Aleksander Ropielewski

Prosze stosować się do zalecen lekarskich i w dalszym ciągu kontynuować przyjmowanie duphastonu.