5-dniowe plamienie po usunięciu polipa macicy

Witam, kilka dni temu miałam usunięty polip w macicy w znieczuleniu ogólnym. Wszystko przebiegło bez problemów. Jednak od zabiegu występuje plamienie, które nie narazie nie zmniejsza się. Dodam, że nie ma ono intensywnego koloru i trwa 5 dzień. Jak długo może to jeszcze trwać i czy już jest to niepokojąca sytuacja? Dodam jeszcze, że od kilku miesięcy jestem w okresie menopauzalnym. Pozdrawiam serdecznie zespół abczdrowie.

jeśli plamienie przedłużać się będzie powyżej dwóch tygodni, proponuje zgłosić się do lekarza, który usuwał polip, tym bardziej , że rozumiem,że ma się Pani zgłosić na kontrolną wizytę po wynik badania hist pat

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

SZanowna Pani, takie sytuacje są bardzo częste, ale wymagają kontroli. Zwykle niegroźne. Dlatego proponuję wizytę u lekarza operującego lub ginekologa.
Pozdrawiam, Dr n.med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg.