Adenocarcinoma coli ascedentis G2

bardzo proszę niech mi ktoś to przetłumaczy.adenocarcinoma coli ascedentis G2[m-8140/3].suppurratio profundaconcomitans[m-40400].emboli carcinomatosivasorum.Infilitratio carcinomatosaunius lymphondis[m-33000].Mucostasis in appedice vermicularis.omentum sine laesionibus.pT3N1A MAC C2.w ODLEGŁOSCI 10 CM od dystalnej czescilini ciecia widoczny guz na całym obwodzie.Margines radialny 5cm,13 wezłow chł.od 0,1-0,7.

Witam , wynik jest zbyt skomplikowany w opisie , abym mógł go omówić szczegółowo w całości przez internet!!! Proszę omówić ten wynik z onkologiem prowadzącym!!! z.żurawski