Adenocarcinoma tubulare partim papillare G2 exulcerans intestini crassi

bardzo prosze o przetlumaczenie wynikow: adenocarcinoma tubulare partim papillare G2 exulcerans intestini crassi, i jeszcze recto- sugmoe T3N1M1 Meta odl hepar et.gl.suprarenalis sin (w tym drugim moze wystapic blad poniewaz mialam problemy z odczytaniem, i prosze jeszcze o rokowania

Gruczolakorak częściowo cewkowaty brodawkowaty jelita grubego odbytniczo- esicze Przerzuty do wątroby i nadnercza lewego. O rokowanie należy pytać lekarza prowdzącego, sam wynik nie może przesądzać o rokowaniu