Adenoma folliculare lobi dextri et hyperplasia nodularis glandulae thyriidea

co oznacza wynik histopatologiczny o tresci Adenoma folliculare lobi dextri et hyperplasia nodularis glandulae thyriidea

Szczegóły proszę omówić z lekarzem , który skierował/wykonał/opisał badanie! W opisie nie ma mowy o podejrzeniu/rozpoznaniu nowotworu! - bo o to chyba chodzi w pytaniu!!! zż