Analiza wyniku histopatologicznego u 34-latki

wyniki histopatologiczne. fragmenta epithelii plani et endocervicis partim cun metaplasia planoepitheliali. endometrium in stadio secretionis. szyjka macicy: erosio glandularis praecipue epidermisata .poza tym:fragmenta epithelii,endocervicis et endometrii in stadio secretionis. prosze o przetlumaczenie

Witam! Wynik oznacza: fragmenty nabłonka płaskiego i błony śluzowej szyjki macicy z metaplazją płaskonabłonkową (ogniska nieprawidłowych przekształceń nabłonka). Endometrium w stadium wydzielniczym (prawidłowo w I fazie cyklu). Szyjka macicy: nadżerka gruczołowa. Poza tym fragmenty nabłonka szyjki macicy oraz endometrium w stadium wydzielniczym. Proszę skontaktować się z ginekologiem, który wprowadzi odpowiednie leczenie zmian.