Angina i wysoka temperatura u męża a starania o dziecko

Prosze o informacje, chcemy rozpoczac z mezem starania o dziecko jednak maz zachorowal na angine z 39 stopniowa goraczka i dzis skonczyl terapie antybiotykiem, czy mozliwe jest poczecie dziecka w najblizszym czasie skoro wysoka temp niszczy plemniki? Czy musimy odczekac 3 mce az zajdzie spermatogeneza? Wreszcie czy angina i tak wysoka goraczka moga miec wplyw na chromatyne plemnikow i ew wady rozwojowe u dziecka? Czy mozemy bezpiecznie zaczac starania, prosze o porade

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że mogą się Państwo starać. Ewentualnie coś więcej powie w tym temacie lekarz ginekolog/urolog./