Aspiryna, Ibuprofen a ciąża

Witam! Jestem w 12 tyg ciazy.Od jakis 3 tyg bralam,aspiryne 300 i ibuprofen 200,czy tym moglam zaszkodzic dzidziusiowi,lub moze to wplynac zle na plod?Nie zaprzecze,ze po tabletach robilo mi sie zle i tak jak by mnie bardzo kulo serce.Dziekuje Pozdrawiam

Trudno określić jaki miały wpływ - na pewno nie należy ich więcej przyjmować.
Proszę poinformować ginekologa o przyjmowanych dotychczas lekach we wczesnej ciąży