Atak paraliżu i drętwienia ciała

Kilka dni temu mialam dziwny atak zdenerwowalam sie troche nogi zrobily sie jak z waty nie moglam nimi ruszac jakby paraliz potem bol glowy cala glowe mialam zdretwiala wraz z poloczkami dostalam drgawek nogi glowa rece trwalo to okolo 5min czulam jzkby wszystko dzialo sie po za mna nie bylam wstanie nic powiedziec oczy byly skierowane w jeden punkt slyszalam bliskich wokol mnie ale bylam w stanie nic zrobic nie bylo ze mna zadnego kontaktu po tym czulam sie zmeczona spiaca zdolowana

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem wymaga wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.