Azotyny-nieobecne; białko-ślad; bilirubina-nieobecna

Witam. Proszę o analizę moich wyników badań mocz osad: azotyny-nieobecne; białko-ślad; bilirubina-nieobecna; ciała ketonowe-obecne ; ciężar właściwy-1.030; glukoza-nieobecna; krew-nieobecna; leukocyty-obecne; ph-6.00; urobilinogen-w normie; erytrocyty świeże-0-2 wpw.; leukocyty-10-20 wpw.; bakterie-dość liczne; nabłonki płaskie-pojedyncze wpw.; śluz-liczny wpw.; nabłonki okrągłe-pojedyncze; kryształy szczawianu wapnia-pojedyncze wpw. Badania krwi: alat(gpt)-22.00; amylaza-23.00; glukoza-93.00

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wynik badania moczu wskazuje na obecność infekcji dróg moczowych. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który wskaże dalsze postępowanie lecznicze. Pozdrawiam.