Badania genetyczne PAP-A
Miałam badanie genenetyczne papa wyszedł wolne b-hc 51,42 odp 0,945 papp 0,372 odp 0,332 tris 21 ryzyko pods 1;433 ryz skoryg 1 304 tris18 ryz pod 1 ;5113 skoryg 1;19076 tris 13 1; 12037 skoryg <1;20000 ultrasonografia FHR 157UD CRL 66,0 NT 1,80MM WYMIAR DWUCIEMN 22,10 OBW GŁOWY 79,9 OBW BRZUCHA 65,10 PROSZE O POMOC CZY TE WYMINIKI SA OK

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Konieczne jest zapoznanie się z całością wyników. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego ciążę.