Badania hormonalne i okres wywołany Duphastanem

proszę o interpretację okres wywołany przez duopathston 2d.c FSH 3,83 norma faza folikularna 3,03 - 8,08 mIU/ml LH 4,85 normaFaza folikularna 1,80 -11,78 mIU/ml, Estradiol 15 norma faza folikularna 21 - 251 pg/ml, prolaktyna 7,61 (5,18-26,53), wit d3 metabolit oh- 34,10, dodam cykle bezowulacyjne od 1 roku, mega skąpy okres, dużo owłosienia na twrzy i ciele, wrzody na brodzie wiek 35 lat, dzieci 14 i 5, plus dwie ciąze poronione w 6 tyg.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki hormonalnej i wykonanie badań w kierunku przerostu nadnerczy. proszę koniecznie udac się dolekarza endokrynologa.