Badania hormonów u 6-letniej dziewczynki

Witam!Mam pytanie czy TRAB 2,20 i FT3 8,16 u szescioletniej dziewczynki to norma?TSH ma 3,380 w normieFT4,20,11 też w normie TPO30,49 norma do 34,anty TG 29,11 w normie tylko trab mnie martwi bo nie wiem jaka jest u dziecka norma i Ft3.Pani doktor mówi że u dziecka są troche inne normy a podwyższony trab występuje tez przy uczuleniach a córka jest alergikiem dodam że 2 miesiace temu dziecko przechodziło rumien zakazny i tsh było 0,09 i to najprawdopodobniej od tego tsh spadło.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję powtórzyć badania za kilka miesięcy. Na chwilę obecną nie ma powodu do interwencji.