Badania krwi i glukozy u dziecka

dzien dobry mam takie zapytanie zrobilam badania synkowi 2,5 roku wyniki oto one glukoza na czczo.117,67 (h)nap za duzo zelazo46, za malo, pct 0,40 za duzo limfocyty50,4 za duzo monocyty12,3 za duzo hcch 36,4 za duzo czy moge prosic o interpretacje wynikow czy cos sie dzieje z dzieckiem pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

prosże koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu bedzie mozna okreslic opdowiednie dalsze pos