Wzdychanie i łapanie oddechu przez dziecko

Witam . Mam takie pytanko ? Mam synka który ma 2,5 roku od jakiegoś czasu mi wdycha łapie powietrze , byłam u rodzinnego lekarza lecz ona nie widzi nic niepokojącego i twierdzi ze może być to na tle nerwowym . Synek , gdy ogląda bajkę to wzdycha non stop strasznie mnie to martwi , natomiast zanim zaśnie równie łapie powietrze , jak usnie to jest okay , gdy się obudzi do picia w nocy to znów wzdycha i łapie powietrze jak nie może złapać to się denerwuje . Nie wiem co mam robić ?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza pediatry, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.